phone-icon(03433)47193, (067) 949-32-91, (050) 028-00-35, (063) 344-59-45

Вікна

Вікна, яким можна довіряти. Профільні системи українського виробництва розраховані на споживача, для якого важливе співвідношення ціни і якості конструкцій. Це системи з необхідними технічними характеристиками, що задовольнять будь-які вимоги споживачів.

НАЙКРАЩА ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ

Вікна, яким можна довіряти. Профільні системи українського виробництва розраховані на споживача, для якого важливе співвідношення ціни і якості конструкцій. Це системи з необхідними технічними характеристиками, що задовольнять будь-які вимоги споживачів.

тиша
тепло
світло

НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ

Профільні системи європейського виробника розраховані на споживачів, які цінують вишуканість, стиль, комфорт та надійність. Це системи необмежених можливостей, які призначені для задоволення потреб найвибагливіших клієнтів. Європейські вікна – для клієнтів, які знають, чого прагнуть!

тиша
тепло
світло

Доступні форми

1.png
1_1.png
2.png
2_1.png
3.png
3_1.png
4.png
4_1.png
5.png
5_1.png
6.png
6_1.png
7.png
7_1.png
8.png
8_1.png
9.png
9_1.png

Доступні кольори

Антрацитово-сірий.png

Антрацитово-сірий

Болотний дуб.png

Болотний дуб

Винно-червоний.png

Винно-червоний

Горна сосна.png

Горна сосна

Зелений.png

Зелений

Золотий дуб.png

Золотий дуб

Коричневий.png

Коричневий

Махагоні.png

Махагоні

Натуральний дуб.png

Натуральний дуб

Орегон.png

Орегон

Полосатий дуглас.png

Полосатий дуглас

Світлий дуб.png

Світлий дуб

Світло-сірий.png

Світло-сірий

Синій.png

Синій

Сірий.png

Сірий

Темний дуб.png

Темний дуб

Червоний.png

Червоний

Вікна ПВХ

Надійність і довговічність металопластикового вікна залежить від кожного елемента в його структурі. Тільки за умов якісного виконання самого вікна і при правильній установці можна очікувати від віконної системи виконання всіх покладених на неї функцій.

Структура пластикових вікон

Незалежно від конструктивних особливостей і деталей, усі металопластикові вікна мають ряд загальних структурних елементів:

  • полімерний профіль (віконна рама і стулки);
  • склопакет;
  • фурнітура.

Полімерний профіль - складна конструкція, виконана з полімеру (найчастіше з полівінілхлориду) з армуючими вставками всередині, що додають профілю жорсткість і міцність. Профіль використовують для виготовлення рам і стулок євровікна.

Профіль має всередині порожнечі на всю довжину - камери. Від кількості камер залежить, наскільки добре пластикові вікна будуть зберігати тепло. Найбільш затребувані зараз трикамерні профілі. Вони міцні, надійні і дозволяють встановлювати масивні склопакети.

Склопакет - це герметична конструкція, що являє собою систему з декількох стекол, розділених порожніми камерами. Залежно від числа камер склопакети бувають одно-, двох-, трьох- і чотирикамерними.

Камери між стеклами виконують роль ізолятора тепла. Зазвичай вони заповнені або очищеним повітрям, або інертним газом (аргоном). Газ повинен бути сухим, оскільки сухий газ є оптимальним ізолятором. Тому в кожній камері розміщується речовина, яка поглинає вологу. В результаті простір між стеклами завжди прозорий, не містить пилу або крапель води.

Стекла для склопакетів можуть бути звичайними, а можуть мати спеціальні властивості. Так, енергозберігаючі вікна мають в склопакетах стекла з нанесеним на них низькоемісійним покриттям, яке зменшує теплопровідність скла. За своїми властивостями такий склопакет з меншою кількістю камер не поступається стеклопакетам з великою кількістю камер, проте він легше, завдяки чому з'являється можливість встановити більш вузький профіль.

Фурнітура - це механічна система пвх вікна, яка дозволяє змінювати положення стулок. Фурнітура встановлюється як із зовнішнього боку стулок, так і з внутрішніх сторін профілю. Часто покупці намагаються заощадити на вартості фурнітури і вибирають більш дешеві продукти маловідомих виробників, однак цей підхід дуже швидко показує свою помилковість. Саме від справності і функціональності фурнітури залежить, наскільки комфортно буде користуватися всією конструкцією, і саме вона є основною причиною частих ремонтів вікон.

Як вибрати пластикове вікно

Ціни на пластикові вікна в Україні коливаються в залежності від товщини профілю, виду склопакета та стекол, обраної фурнітури, а також від дизайну.

Металопластикові вікна звичайної форми коштують дешевше у порівнянні, наприклад, з вікном-аркою. Однак прагнення замовити пластикове вікно дешево може привести до вибору менш якісного виробу. Кращим рішенням буде вибрати більш якісне вікно від виробника за оптимальною вартістю. Це не відноситься до конструкцій, для яких теплоізоляційні і захисні властивості непринципові - наприклад, для внутрішніх вікон в приміщенні. Такі конструкції не потребують ані протизламної фурнітурі, ані енергозберігаючих стекол.

Перш ніж купити пластикові вікна, потрібно визначитися з функціями, які буде виконувати вікно. Наприклад, у кліматі з суворими зимами економічно вигідними э енергозберігаючі вікна або трикамерні склопакети. Також доцільно встановлювати такі пластикові вікна на верхніх поверхах багатоповерхівок, де завжди холодніше через сильний вітер, у дитячих установах, лікарнях.