phone-icon(03433)47193, (067) 949-32-91, (050) 028-00-35, (063) 344-59-45

Підвіконня

Важко уявити кімнату без підвіконня, чи не так? Підвіконник – це невід’ємний додаток кожного вікна, поєднує у собі практичну та естетичну функції. Широкі підвіконники забезпечать вас місцем для улюблених квітів, класичні або ж такі, що продовжуються та утворюють барну стійку — вибір моделей у нашій компанії вражає.

Встановлюючи вікна, варто подбати про відливи, які забезпечують вологоізоляцію та необхідні для уникнення попадання вологи під рамку пластикової конструкції та в монтажний простір між вікном і стіною. Вікна і підібрані в тон відливи (зовнішні підвіконня) прикрасять фасад будь-якої будівлі.

У нас Ви можете купити внутрішні та зовнішні підвіконники ціна яких Вас приємно здивує! Міцність та надійність конструкції підвіконника не менш важливі, ніж естетика. Тому клієнтам ми пропонуємо відливи та внутрішні підвіконня найвищого ґатунку від кращих європейських виробників: Crystalit, Ganz, Alber, Kraft, Aviri, Elite, Ecoteck та ін.

Завдяки різноманіттю кольорів, матеріалів і форм вам буде нескладно підібрати підвіконня за смаком та інтер’єром. А їхня якість та екологічність стануть гарантією тривалої служби!